Strony - wersja testowa

czwartek, 3 grudnia 2015

świąteczne porządki

Nie, wbrew pozorom nie rozpoczęłam akcji porządkowania szafy i mycia okien. Chociaż na to też przyjdzie czas. Moje porządki są scrapowe i wyszły przez przypadek. Zdecydowanie zbyt późno w tym roku zabrałam się za robienie kartek świątecznych. Mam co prawda wymówkę. I to całkiem niezłą. Po pierwsze mam małego obywatela w domu, a po drugie wszystkie moje rękodzielnicze pierdoły są pochowane w kartonach na strychu. Więc nawet jeśli znajdę chwilę by sobie coś podłubać to cały ten czas zajmuje mi odnalezienie odpowiednich papierów, tekturek i dodatków. Papierowy bałagan stał się też fantastyczną wymówką by zrobić nowe zakupy. Jeśli jednak będę czekać aż paczka dotrze i zanim znowu Jasio zaśnie, to kartki będę wysyłać w przyszłym roku :)
Przekopałam więc kartony, zebrałam wszystko co wyglądało bożonarodzeniowo i na szybcika, z resztek, jedną nogą bujając Jaśka, zrobiłam trzy karteczki. Miałam takie gotowe świąteczne scrapki, które przeleżały już z trzy sezony bo nie pałałam do nich uczuciem. Teraz jednak okazały się idealne, bo właściwie zrobiły za mnie robotę.

3 komentarze:

  1. Jesteś niezła, tutaj bujasz, tutaj tworzysz i jakie fajne karteczki zrobiłaś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super Karteczki ! No ja mam w sumie podobnie, bo mam remont pracowni i też wszystko mam w kartonach niestety i nie mogę nic poscrapować:(

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale śliczne, aż szkoda było by je chować po świętach

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...