Strony - wersja testowa

środa, 23 marca 2016

wielkanocne zbuki

Przejrzałam swoje tagi i okazuje się, że nie mam ani jednego wielkanocnego wpisu. Nie wiem jak to się stało, ale ani słowa o kurczakach i jajkach. Tyle pięknych pisanek u Was na blogach, że zielenieje z zazdrości, a u mnie nic. Postanowiłam poprawę. I na postanowieniu się skończyło bo nie zrobiłam w tym roku ani jednego jajka!  Nie zachowałam nawet ani jednej wydmuszki robiąc niedzielną jajecznicę. Jakoś się nie złożyło. A jak już miałam ochotę trochę się pisankami pobawić to się okazało, że święta za parę dni i że nie zdążę - więc mi się odechciało :)
Przewertowałam tysiące zdjęć, bo przecież kiedyś coś musiałam robić i mam. Zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia, ale to jedne z moich pierwszych prac deku, więc wszystko jest dalekie od ideału.  Jajka stare, można nawet powiedzieć, że zbuki.  Nawet zapomniałam, że wtedy byłam mega ambitna i nie rozdawałam znajomym samych pisanek, o nie. Robiłam koszyczki z papierowej wikliny albo małe drewniane skrzyneczki i pisanki układałam na niby gniazdkach.

3 komentarze:

  1. no poł kurnika siedzi na jajach! ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne pisanki! Ja niestety w tym roku tak jak i w tamtym odpadłam od Wielkanocnych prac....a szkoda, bo styropianowe jajca czekają :( ALe nie ma czasu ani troszkę :(:( Buziaczki i Weołych Świąt życzę, smacznego jajka i Wesołego Alleluja :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kasiu wybrałam Twoje jajeczka do marcowych inspiracji PC http://pomorze-craftuje.blogspot.com/2016/04/marcowe-inspiracje.html

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...