Strony - wersja testowa

czwartek, 15 października 2015

Prosta kartka z życzeniami

Mam czasem tak, że nie do końca mi się chce. Kręcę wtedy nosem, że nie mam papierów, że muszę koniecznie kupić stemple i jakieś dodatki, bo tak pracować się nie da. Nie mam koncepcji i brak mi weny, szukam więc wymówek żeby nie zrobić nic, mimo, że zrobić coś muszę. I jak już wyczerpię zasób marudzenia, a kartka nadal nie zrobiona, nie pozostaje nic innego jak wziąć się do roboty. Winę za marudzenie zrzuciłam na jesień oczywiście, a nie na swoje lenistwo. 
Kartki miały być dwie, dla dwóch rożnych Pań. Chciałam zrobić identyczne, ale w trakcie pracy się rozmyśliłam. Są więc podobne i niewymyślne. Prosta kartka urodzinowa i klasyczna kartka imieninowa.

3 komentarze:

  1. Ślicznie wychodzą Ci kartki, miałam tak na początku ( w każdej technice jaką próbowałam) zawsze niby chciałam robić coś, jednak kiedy przychodziło mi brak narzędzi czy odpowiednich produtów od razu mnie zniechęcało. Więc doskonale Cie rozumiem. DOpiero po zakupie tego co chciałam wszystko sprawiało mi ogromną przyjemność:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szymka, ale to chyba nasza ( czyt. kobiet) zmora. I nie ważne czy butów, ciuchów czy przydasi - Ile byśmy nie miały to i tak będzie za mało :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...